KONST / Litografier / Färglitografi 10267459
nr 1026 7459
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Peter Borotinskij (f. 1948), 'Musjakt', 65/198, motivet: 30x27
Kondition: litet glasnagg i övre högra hörnet
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:49:38
19/3 15:13:36
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij